Czujka ratuje życie

24 listopada 2016

Urząd Miasta w Kamiennej Górze i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze są organizatorami konkursu w czasie którego można wygrać czujkę tlenku węgla.

Rozpoczął się okres grzewczy, w związku z czym wzrosło niebezpieczeństwo zatruć tlenkiem węgla, zwanym niejednokrotnie „cichym zabójcą”. Domowe czujniki tlenku węgla to najprostszy sposób na zabezpieczenie domu przed czadem.

Te niewielkie urządzenia wykrywają śmiertelne zagrożenia we wczesnej fazie umożliwiając ustrzeżenie się od ich tragicznych skutków. Konkurs „Czujka ratuje życie” skierowany jest do mieszkańców Miasta Kamiennej Góry, którzy prawidłowo wypełnią ankietę konkursową i złożą ją osobiście w siedzibie Urzędu Miasta w Kamiennej Górze, albo też za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego na stronach Urzędu Miasta i Komendy Powiatowej PSP. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby zameldowane na terenie Miasta Kamiennej Góry oraz posiadające pełną zdolność do czynności prawnych (bądź uzyskają zgodę opiekuna prawnego).

Konkurs potrwa do 15 grudnia 2016 r. Konkurs "Czujka ratuje życie" jest częścią ogólnopolskiej akcji "Czad i Ogień. Obudź czujność" promowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 Czad i ogień

Link do ankiety